ESPAI TER 300CINEMA 150 / 1ÛCINE PETIT 75PATI FIMAG 200 / 1ÛAUDITORI MUSEU 50PATI CLARISSES 50CONVENT CLAUSTRE 20                  
DIVENDRES 4
17.45
18.00
18.15
18.30Isaac Trias
18.45Berenar Infantil
19.00Pangea
19.15
19.30
19.45
20.00Pau Segales
20.15Mˆgia c˜mica
20.30Obre els ulls!
20.45
21.00
21.15
21.30Alex Navarro
21.45Mˆgia golfa
22.00Canalla e irreverente
22.15
DISSABTE 5
11.00Cliff The Magician
11.15Familiar infantil
11.30WowAdolfo MasyebraXulio MerinoMelanie
11.45HipnosiIlálusionismeTallers de mˆgia
12.00#Mental’ntimoDavid Bar—Sin sentido consentidoJosep Vidal
12.15MentalismeCartomagiaMelanie
12.30Cliff The MagicianNostˆlgiaTriunfoTallers de mˆgia
12.45Familiar infantilAdolfo MasyebraXulio Merino
13.00WowHipnosiIlálusionismeMelanie
13.15#Mental’ntimoDavid Bar—Sin sentido consentidoJosep VidalTallers de mˆgia
13.30MentalismeCartomagia
13.45NostˆlgiaTriunfo
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30Cliff The MagicianAdolfo MasyebraXulio Merino
16.45Familiar infantilHipnosiIlálusionisme
17.00Wow#Mental’ntimoSin sentido consentidoMelanie
17.15Tallers de mˆgia
17.30Gran Gala InternacionalDavid Bar—Josep Vidal
17.45Francis ZafrillaMentalismeCartomagiaMelanie
18.00Raœl AlegriaNostˆlgiaTriunfoTallers de mˆgia
18.15SŽbastien Dthise
18.30Sergi ArmentanoCliff The MagicianAdolfo MasyebraXulio MerinoMelanie
18.45La KyleFamiliar infantilHipnosiIlálusionismeTallers de mˆgia
19.00Raul BlackWow#Mental’ntimoSin sentido consentido
19.15
19.30David Bar—Josep Vidal
19.45MentalismeCartomagia
20.00Gonzalo Albi–anaNostˆlgiaTriunfo
20.15??????????
20.30Nocturna
20.45
21.00Estefania
21.15Mˆgia??????
21.30Gran Gala InternacionalEncantada
21.45Francis Zafrilla
22.00Raœl Alegria
22.15SŽbastien Dthise
22.30Sergi ArmentanoPau Segales
22.45La KyleMˆgia c˜mica
23.00Raul BlackObre els ulls!
23.15
23.30
DIUMENGE 6
11.00Cliff The Magician
11.15Familiar Infantil
11.30The magical mystery tourAdolfo MasyebraXulio MerinoCristina
11.45HipnosiIlálusionismeTallers de mˆgia
12.00#Mental’ntimoDavid Bar—Sin sentido consentidoSergi Armentano
12.15MentalismeMˆgia d'apropCristina
12.30Cliff The MagicianNostˆlgiaDetallsTallers de mˆgia
12.45Familiar InfantilAdolfo MasyebraXulio Merino
13.00The magical mystery tourHipnosiIlálusionismeCristina
13.15#Mental’ntimoDavid Bar—Sin sentido consentidoSergi ArmentanoTallers de mˆgia
13.30MentalismeMˆgia d'aprop
13.45NostˆlgiaDetalls
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00Cliff The Magician
16.15Familiar Infantil
16.30The magical mystery tourAdolfo MasyebraXulio Merino
16.45HipnosiIlálusionisme
17.00#Mental’ntimoSin sentido consentidoCristina
17.15Tallers de mˆgia
17.30G. AlexanderDavid Bar—Sergi Armentano
17.45Mˆgia gran formatMentalismeMˆgia d'apropCristina
18.00Don't blinkNostˆlgiaDetallsTallers de mˆgia
18.15
18.30Adolfo MasyebraXulio MerinoCristina
18.45Cliff The MagicianHipnosiIlálusionismeTallers de mˆgia
19.00Familiar Infantil#Mental’ntimoSin sentido consentido
19.15The magical mystery tour
19.30David Bar—Sergi Armentano
19.45MentalismeMˆgia d'aprop
20.00G. AlexanderMelanieNostˆlgiaDetalls
20.15Mˆgia gran format?????????
20.30Don't blinkEnchantŽe
20.45Estefania
21.00Mˆgia??????
21.15Encantada
21.30
21.45
22.00Pau Segales
22.15Mˆgia c˜mica
22.30Obre els ulls!
22.45
23.00